Witamy w Przedszkolu Niepublicznym Agatka!

Witaj w Przedszkolu Agatka, miejscu, w którym każde dziecko jest ważne i wyjątkowe! 

Zapraszamy do nas wszystkie dzieci i te, które mają niespełna 2 lata i te już całkiem duże, które niedługo wybiorą się do szkoły. Wszystkim zapewniamy troskliwą opiekę, fachową pomoc w nauce samodzielności, treningu czystości, a przede wszystkim ciepłą, pełną radości atmosferę. 

Stwarzamy dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju. 

Codzienne zabawy edukacyjne oraz naukę języka angielskiego i różnorodne zajęcia artystyczne prowadzą z naszymi dziećmi doskonali specjaliści. Nasze przedszkolaki uczą się i bawią pod okiem wspaniałych nauczycielek, które realizują podstawę programową stosując twórcze i bliskie dzieciom metody pracy. Każde dziecko otaczamy indywidualną opieką psychologiczną, logopedyczną i pedagogiczną.

W zdrowym ciele zdrowy duch! 

Każdego dnia jesteśmy na spacerze lub na placu zabaw, a w trosce o zdrowie naszych przedszkolaków posiłki przygotowujemy we własnej kuchni, uwzględniając różne specjalistyczne diety. 

Jesteśmy przedszkolem artystycznym nie tylko z nazwy. 

Już nasze trzylatki rozpoczynają wspólną przygodę ze sztuką. Lepimy w gliny pod okiem rzeźbiarki, tworzymy własne sztuki z pomocą instruktora teatralnego, śpiewamy z towarzyszeniem skrzypiec i fortepianu i malujemy prawdziwe obrazy. Bardzo często odwiedzamy rozmaite instytucje edukacyjne i kulturalne. Regularnie uczestniczymy w lekcjach muzealnych w Muzeum Narodowym, Zachęcie, Muzeum Etnograficznym, Muzeum Łowiectwa. Jesteśmy zaprzyjaźnieni z Instytutem Teatralnym, który regularnie zaprasza nas do swoich projektów traktując nas nie tylko jako odbiorców, ale przede wszystkim jako aktywnych twórców sztuki. 

Zapraszamy do wspólnego śpiewania 

Jesteśmy jedynym przedszkolem w Polsce, które posiada znakomity chór dziecięcy koncertujący z profesjonalnymi muzykami. Mamy za sobą liczne występy i nagranie płyty. Wkrótce ukaże się kolejna produkcja – tym razem w wydaniu ludowym! 

Gdzie możesz nas spotkać? 

Wszystkie dzieci, które chciałyby odwiedzić nasze przedszkole razem z Rodzicami zapraszamy na Gościnne Poniedziałki na godz.16. (terminy spotkań znajdują się na stronie przedszkola). Współpracujemy również z Kinem Praha. W ramach cyklu „Mama w kinie” nasze nauczycielki prowadzą podczas seansów filmowych dla mam zajęcia edukacyjne z ich pociechami. 

Zapraszamy także rodzeństwo!

Wspieramy Rodziców, którzy zapisują do nas swoje kolejne dziecko, oferując im zniżkę w wysokości połowy czesnego nawet jeśli starsze dziecko jest już naszym absolwentem.

Pozdrawiamy!

Malgorzata Krej 
Jakub Krej