Wycieczka do lasu

Byliście kiedyś w lesie? Na pewno! Wydaje się, że w polskim lesie nie ma ciekawych rzeczy. Drzewa jak w parku, ptaki jak w parku i w ogóle. Nie to co dżungla! Strasznie tam gęsto i zielono, masa kolorowych ptaków, małpy, lwy, tygrysy, krokodyle, węże!
A my pojechaliśmy na wycieczkę do lasu i okazało się, że nas las jest fantastyczny,
a może nawet fantastyczniejszy od dżungli! Bo nasze drzewa też są zielone, bo też mamy mnóstwo zwierząt: jelenie, łosie, bobry, sarny, dziki, łasice! I nie trzeba się martwić, że cię coś ugryzie a może nawet zje!
A jeszcze jak jesteś w lesie z panem leśniczym! Bo my nie pojechaliśmy na taką zwykłą wycieczkę, żeby się wyszaleć na powietrzu (chociaż trochę się ganialiśmy i był plac zabaw 🙂 ), ale byliśmy w nadleśnictwie. I już teraz wiemy, że las to nie tylko bardzo dużo drzew, ale cudowny, bajeczny, kolorowy świat! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *